icon navava

Як за місяць роботи «Щенячого Патруля» COLLAR Company за підтримки міжнародних партнерів та місцевих волонтерів привезла та роздала 6000 кг корму для тварин безкоштовно. А ще розкажемо, хто керує цим проєктом та як він розпочався.

«Щенячий Патруль» отримав таку назву завдяки Сергію Шкоту, який є винахідником тренувального снаряду для собак — PULLER. Керує цим соціальним проєктом Варвара Петренко, президент міжнародної федерації Dog Puller. Саме вона організовує міжнародні чемпіонати із цього виду спорту.

Наше рідне місто Чернігів зазнало значних руйнувань із початком воєнної агресії. Шляхи сполучення, об’єкти критичної інфраструктури, школи, дитсадки, лікарні, житлові будинки були пошкоджені або цілком зруйновані. Місто знаходилося на межі гуманітарної катастрофи через постійні обстріли та авіаудари. Виникли проблеми із постачанням їжі, в тому числі для тварин. Компанія об’єднала зусилля та ми започаткували новий соціальний проєкт.

Ще на початку війни з нами зв’язався наш партнер із Японії — компанія Peace Winds Japan. Вони запропонували фінансову підтримку для допомоги мешканцям Чернігова. Компанія за підтримки волонтерів вже провела 4 роздачі безкоштовного корму. Ми роздавали та привозили корм для собак, котів, гризунів, папужок, а також краплі від бліх та кліщів. 

Перші 3 роздачі проводили за вказаною адресою, про це повідомляли на сторінках Компанії та у місцевих ЗМІ. Останню роздачу проводили із машини за 4 локаціями, у районах Бобровиці, Лісковиці, Подусівки та Киїнки. В місті ще досі існують проблеми із інфраструктурою, мешканці віддалених районів не мали змоги самостійно дістатися вказаної адреси. Тому вирішили доставити безкоштовний корм для домашніх улюбленців у ці райони. 

Останнього разу допомогали нам волонтери та партнери із Японії, які відвідали Україну із благодійною місією. Представники Peace Winds Japan завітали до Чернігова із офіційним візитом, побували на території виробництва та потім всі разом провели роздачу корму. Японці були шоковані побаченим та тими руйнуваннями, яких зазнало наше рідне місто. Очолив цей візит Кенсукі Оніщі. Метою візиту було побачити наслідки воєнної агресії на власні очі, зафільмувати та показати керуючим органам Японії. Для подальшої підтримки благодійної місії та допомоги українцям.

Після того як ми доставляємо корм, ми вивозимо людей із Чернігова разом із домашніми улюбленцями. Багато мешканців не могли виїхати самостійно через відсутність транспорту або кількість тварин, яких не могли залишити у зруйнованому місті. Бо ми знаємо, що вони частина родини та довіряють нам. Таким чином ми продовжуємо нашу місію — робимо щасливими людей та тварин — навіть у воєнний час.

Дякуємо міжнародним партнерам із Японії, Польщі, Бельгії та Німеччини за допомогу із пошуком кормів для тварин. Та волонтерам міста Чернігів за допомогу із організацією роздачі. 

Якщо потрібна допомога із виїздом, звертайтеся у соціальні мережі Facebook та Instagram. А якщо отримали корм від нас, додавайте фото своїх улюбленців у соціальні мережі із хештегом #collarhelp або надсилайте нам. Хай інші дізнаються про наш соціальний проєкт та матимуть змогу отримати допомогу. Все буде Україна!

If you want to escape Chernihiv, contact us on Company’s social media, Facebook and Instagram. If you received pet food, please share photos with #collarhelp with your pets on social media, so everyone can learn more about COLLAR’s charity project and get help. Stand with Ukraine!

Дізнайтесь більше про наш соціальний в «Щенячий Патруль» за посиланнями:

Поделиться: facebook facebook facebook facebook facebook
alt icon 103

Подишитесь на рассылку

Мы гарантируем полную конфеденциальность Ваших данных